Scenų nuoma

Renginių scenos

Įvairaus masto ir pobūdžio renginiams, koncertams, šventėms nuomojame scenas, mobiliąsias scenas, aliuminio konstrukcijų scenas. Sumontuojame ir pasirūpiname visa scenai reikalinga įranga, apšvietimo ir garso technika, operatorinėmis, apsauginėmis tvorelėmis, elektros generatoriais ir kt.

 

 

Scenų nuoma

 

Scena yra svarbiausia renginio, kuriame vyksta įvairūs pasirodymai, dalis. Tai pakyla, pagaminta iš aliuminio, kitų metalų konstrukcijų arba impregnuotos medienos. Ant scenų vykstantys renginiai ir koncertai yra gerai matomi auditorijai, nes pasirodymai vyksta aukščiau žemės lygio – tokiu būdu galinės žiūrovų eilės turi galimybę matyti, kas vyksta ant scenos. Taip pat scenos konstrukcijos leidžia tinkamai sumontuoti apšvietimo bei garso įrangą, nuo kurių didele dalimi priklauso ir renginio kokybė.

Vidaus patalpose esančios scenos yra šiek tiek pakilusios virš žiūrovų, sėdimos vietos sustatytos lankeliu aplink sceną, o galinės eilės paprastai būna šiek tiek pakeltos, kad būtų matomos visų žiūrovų. Lauko scenos naudojamos įvairioms šventėms: nuo didelių festivalių, koncertų iki miesto, verslo, asmeninių švenčių. Lauko scena dažniausiai konstruojama iš aliuminio konstrukcijų, kurios leidžia laisvai modifikuoti sceną ir ją transportuoti į numatomą renginio vietą.

Paveikslelis

Nuomojamos scenos renginiams

 

Koncertinė scena - 6 m x 4 m

Scenos (6 m x 4 m) nuoma

Scenos aukštis: 5 m
Matmenys: 6 m x 4 m
Bokštų tipas: MPT (H30V)
Scenos pakylos ir šoninių išplėtimų parametrai keičiami pagal kliento pegeidavimus

Koncertinė scena - 8 m x 5 m

Scenos (8 m x 5 m) nuoma

Scenos aukštis: 6–7 m
Matmenys: 8 m x 5 m
Bokštų tipas: MPT (H30V)
Scenos pakylos ir šoninių išplėtimų parametrai keičiami pagal kliento pegeidavimus

 

Koncertinė scena 10 m x 6 m

Scenos (10 m x 6 m) nuoma

Scenos aukštis: 7 m
Matmenys: 10 m x 6 m
Bokštų tipas: ST (S40T)
Scenos pakylos ir šoninių išplėtimų parametrai keičiami pagal kliento pegeidavimus

Koncertinė scena 10 m x 8 m

Scenos (10 m x 8 m) nuoma

Scenos aukštis: 9–10 m
Matmenys: 10 m x 8 m
Bokštų tipas: CT (C52T)
Scenos pakylos ir šoninių išplėtimų parametrai keičiami pagal kliento pegeidavimus

 

Koncertinė scena - 12 m x 10 m

Scenos (12 m x 10 m) nuoma

Scenos aukštis: 10–12 m
Matmenys: 12 m x 10 m
Bokštų tipas: MPT (H30V)

Koncertinė scena - 15 m x 12 m

Scenos (15 m x 12 m) nuoma

Scenos aukštis: 10–12 m
Matmenys: 15 m x 12 m
Bokštų tipas: MPT (H30V)
Scenos pakylos ir šoninių išplėtimų parametrai keičiami pagal kliento pegeidavimus

 

Koncertinių scenų nuoma

Nuomojame įvairaus dydžio scenas

Teikiame scenų įvairiems renginiams nuomos ir montavimo paslaugas. Galime pasiūlyti vienšlaites ir dvišlaites scenas, kurios tiks tiek atvirose erdvėse, tiek patalpose. Paruošiame scenas koncertams, festivaliams, miesto šventėms ir kitiems renginiams, sumontuojame tinkamą apšvietimo ir garso įrangą, neslystančios dangos laiptus, atitvarus, operatorines ir kitas svarbias sėkmingo renginio įrangos dalis.

Mūsų scenos atitinka tarptautinius standartus, yra patikimos ir saugios. Specialių audinių pagalba, renginio vedėjams ir atlikėjams užtikrinamos palankios darbo sąlygos – apsauga nuo vėjo, lietaus bei saulės spindulių. Sklandžiam atlikėjų pasirodymui užtikrinti naudojamos iš profilinio rėmo surinktos grindys, kurios yra atsparios drėgmei, neslystančios, sujungtos kokybiškomis detalėmis, todėl yra lygios, stabilios ir patvarios.

Užsiimame nestandartinių scenų nuoma. Tokios rūšies scenos scenos surenkamos iš aliuminio konstrukcijų, todėl yra laisvai koreguojamos ir derinamos pagal kliento pageidavimus, renginio dydį, žmonių kiekį ir panašius rodiklius. Aliuminio konstrukcijų scenų technologija yra labai patogi ir palanki didelių renginių, tokiu kaip festivaliai, koncertai, miesto šventės, pasirodymams, taip pat pritaikoma ir mažesniems renginiams.

Nestandartinėms scenoms galima sumontuoti įvairius šoninius išplėtimus, taip pat prailgintą priekinę scenos pakylą, ir kitas konstrukcijas, kurias numato užsakovas. Scena pilnai individualizuojama pagal renginio pobūdį, mastą, žanrą ir žinoma kliento pageidavimus. Pasirūpiname neslystančio paviršiaus laiptais, įvairiais atitvarais, apsauginėmis tvorelėmis, kurios reguliuoja žmonių srautus. Taip pat montuojame profesionalią apšvietimo ir įgarsinimo įrangą.

 

Paveikslelis

Mobili scena

Mobili scena įrengta vilkiko priekaboje

 

Mobilioji scena tinka dideliems ir mažiems renginiams įvairiose vietose. Nuomojame mobilias scenas, kurios įrengtos vilkiko priekaboje. Tai labai palengvina scenos transportavimą ir pastatymą. Lengvas gabenimas ir greitas pastatymas leidžia mobiliąją sceną panaudoti keliose vietose per trumpą laiką. Pakylos, papildomos konstrukcijos, apšvietimo, įgarsinimo ir kita, tradicinėms scenoms būdinga, įranga taip pat gali būti pritaikyta ir mobiliajai scenai.

Nuomojamos mobiliosios scenos
(aukštis, plotis, gylis):

Mobilioji scena - 4,5 m x 6 m x 4 m
Mobilioji scena - 4 m x 9 m x 6 m
Mobilioji scena - 6,1 m x 10 m x 6 m

Nuomojame aliuminio konstrukcijas

Aliuminio konstrukcijų scenos, pakylos, stendai

Nuomojame aliuminio konstrukcijas

 

Teikiame aliuminio konstrukcijų nuomos ir montavimo paslaugas. Įvairios paskirties aliuminio konstrukcijos gali būti naudojamos scenų, pakylų, stendų surinkimui, reklaminių idėjų realizavimui. Taip pat dažnai aliuminio konstrukcijos naudojamos apšvietimo ir garso technikos laikymui, šias konstrukcijas galima naudoti tiek vidaus, tiek lauko renginiuose.

Aliuminio konstrukcijų savybės

• Lengvumas.
• Greitas montavimas.
• Paprastas transportavimas.
• Plačios pritaikymo galimybės.
• Patvarumas, atsparumas išorės veiksniams.

Operatorinių nuoma

Nuomojame operatorines įgarsinimui ir apšvietimui

Operatorinių nuoma

 

Operatorinės skirtos šviesų, garso, kitų efektų reguliavimui renginio metu. Apšvietimo ir įgarsinimo, televizijos operatoriai ar režisieriai gali kontroliuoti efektų pasiskirstymą ir keisti jį pagal numatytą scenarijų arba improvizacijos būdu. Operatorinės statomos prieš sceną. Operatorinė gali būti vieno ar dviejų aukštų, su stogu, iš trijų pusių padengtos specialia medžiaga, apsaugančia nuo vėjo, lietaus, saulės.

Nuomojamų operatorinių variantai
(plotis, gylis):

Nuomojama operatorinė - 4 m x 3 m
Nuomojama operatorinė - 3 m x 3 m
Nuomojama operatorinė - 4 m x 2 m
ir kitokių matmenų operatorinės

Nuomojame apsaugines tvoreles, scenų atitvarus, generatorius

Papildomos scenos įrangos nuoma

Nuomojame apsaugines tvoreles, scenų atitvarus, elektros generatorius

 

Apsauginės tvorelės reikalingos norint aptverti bet kokio koncerto, festivalio, šventės ar kito renginio teritoriją, kad į ją nepatektų pašaliniai asmenys. Tvorelės yra lengvai transportuojamos ir surenkamos, galima greitai keisti jų išdėstymą. Yra galimybė įrengti įėjimo vartus.

Teikiame minios atitvarų nuomos paslaugas. Minios atitvarai, dar kitaip vadinami barjerais, yra pagalbinė scenų įrangos dalis, kuri skiria auditoriją nuo scenos. Tokiu būdu yra suteikiamas patogus apsaugos darbuotojų, fotografų, vaizdo operatorių judėjimas, užtikrinamas kokybiškas renginio aptarnavimas.

Renginiui vykstant vietovėse, kuriose nėra elektros energijos tiekimo, galime parūpinti įvairaus galingumo elektros generatorius. Atsižvelgę į renginio mastą, pobūdį, sceninės įrangos kiekį, mes pasirūpinsime tinkamais elektros generatoriais, kurie užtikrins sklandų bei kokybišką įgarsinimo, apšvietimo, filmavimo, efektų įrangos veikimą. Nuomojamų elektros generatorių galingumas gali siekti iki kelių šimtų kilovatų.

Paveikslėlis

Domina

scenų nuoma renginiams?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?