Fotografavimas ir filmavimas iš oro

Filmuojame dronu

Išradingai ir įdomiai perteikti renginio atmosferą galima fotografuojant ar filmuojant jį iš oro. Pasitelkus modernius skraidančius dronus, galima pažvelgti į Jūsų šventę kitu kampu, tai gali sustiprinti įspūdį ar padėti išreikšti norimas idėjas vaizdinėje medžiagoje. Taikome 2D, 3D, Full HD ir 4K fotografavimo bei filmavimo formatus.

Dronas yra skraidanti, radijo bangomis valdoma priemonė, prie kurios pritvirtinta profesionali fotografavimo ir filmavimo įranga. Šis aparatas valdomas nuo žemės ir gali pasiekti kelių šimtų metrų aukštį ar tiesiog fiksuoti vaizdus kelių metrų aukštyje. Filmavimas iš oro yra puikus būdas renginio dalyviams parodyti praėjusios šventės gražiausius momentus nematytu kampu.

 

Filmavimas ir fotografavimas iš oro su dronu

Renginių filmavimas ir fotografavimas

 

Fotografuojame ir filmuojame asmenines šventes

Teikiame fotografavimo ir filmavimo paslaugas įvairiose asmeninėse šventėse, vestuvėse, bernvakariuose, mergvakariuose, gimtadieniuose, šimtadieniuose ir kt. Redaguojame, montuojame vaizdo medžiagą, atsižvelgę į Jūsų pegeidavimus, ruošiame šventinius filmus ir kokybiškas fotografijas.

Fotografuojame ir filmuojame viešuosius renginius

Siūlome fotografavimo ir filmavimo paslaugas viešuosiuose renginiuose, miesto šventėse, koncertuose, festivaliuose ir kitur. Galime pagaminti šventės vaizdo klipą, retušuoti nuotraukas pagal užsakovo pageidavimus. Taip pat filmuojame ir fotografuojame iš oro.

Fotografuojame ir filmuojame verslo renginius

Galime fotografuoti ir filmuoti verslo renginiuose, furšetuose, pristatymuose, įmonių gimtadieniuose, renginiuose skirtuose klientams ir kt. Profesionalūs fotografai įamžins įsimintiniausias verslo renginių akimirkas.

Nuotraukų retušavimas, vaizdo medžiagos montavimas

Mes pasirūpinsime, kad gauti kadrai būtų kokybiški, klaidos pašalintos moderniu, kompiuteriniu būdu, o estetinis vaizdas pranoktų lūkesčius. Naudojant įvairias fotografavimo technikas ir apdorojimo programas, savo srities profesionalai sukurs atitinkamai šventei būdingą nuotaiką, natūralią, tačiau menišką išraišką kiekvienai įamžintai renginio akimirkai.

Paveikslelis