Renginių apšvietimas

Šviesos įrangos komplektai koncertams

Profesionalios apšvietimo įrangos nuoma masiniams renginiams, koncertams ir festivaliams bei asmeninėms šventėms.

Koncerto apšvietimas yra labai svarbi renginio apipavidalinimo dalis. Norint parinkti tinkamą apšvietimo įrangos komplektą reikia įvertinti renginio pobūdį, temą, scenos dydį ir formą, vietą ir kitus faktorius. Kokybiškas renginio apšvietimas gali padėti kurti tinkamą šventės atmosferą, auditorijai perteikti norimas idėjas ir emocijas.

Renginių apšvietimas reikalingas apšviesti koncerto sceną, įvairias patalpas ir kt. Priklausomai nuo to, kas turi būti apšviesta, kiek spalvų ir koks šviesų judėjimas turi būti naudojamas, mes parenkame pakankamą šviesos kiekį.

Pagrindiniai objektai turi būti apšviečiami daugiau nei foniniai, tam pasitelkiamos įvairios apšvietimo technikos. Mūsų komanda pasirūpins, kad scenoje būtų apšviesta tik tai, kas yra numatyta iš anksto, o įvairių objektų formos bus aiškios ir lengvai suvokiamos.

Apšvietimo įrangos nuoma

  • LED PAR prožektoriai.
  • PAR prožektoriai.
  • LED judančios galvos.
  • Lazeriai.
  • Sekimo prožektoriai.
  • Dūmų mašinos ir kt.

Koncertinis apšvietimas

Profesionalus koncerto apšvietimas

Koncertinis apšvietimas yra specifinė renginio apšvietimo dalis. Dažniausiai scenoje vykstantis veiksmas yra lydimas šviesos efektų, kuriuos valdo apšvietimo režisierius arba kiti apšvietimo personalo nariai. Pavyzdžiui, teatro scenoje apšvietimas yra tiksliai suplanuotas, veikia išvien su scenarijumi, meniniu vaizdu. Koncertuose yra daugiau improvizacijos, tačiau tikslumas ir planavimas taip pat išlieka labai svarbūs.

 

Profesionaliam ir kokybiškam koncertų apšvietimui reikalingi automatizuoti šviesos įrangos komplektai, LED šviestuvai, dideli ekranai, projektoriai. Prisitaikant prie besikeičiančio apšvietimo, naudojami valdomi judesio prožektoriai, PAR šviestuvai, spalvų keitikliai, blykstės. Taip pat naudojamos ir specialiosios priemonės: garų, dūmų mašinos, pirotechnikos gaminiai, UV šviestuvai ir kt.

Paveikslelis

Susidomėjote

apšvietimo įrangos nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?