Paviljonai, palapinės, pakylos šventėms

Įvairių paviljonų, palapinių, pakylų nuoma

Teikiame įvairių dydžių paviljonų, palapinių ir pakylų renginiams nuomos paslaugas. Mes parinksime tinkamiausią paviljoną, palapinę ar pakylą Jūsų šventei, sumontuosime ir išmontuosime. Galime įrengti grindis, parūpinti garso ir šviesos įrangą, baldus, dekoracijas, elektros generatorius.

Palapinių nuoma, paviljonų nuoma, paviljonai renginiams

Paviljonų nuoma

Teikiame įvairaus dydžio paviljonų nuomos paslaugas. Paviljonai yra geras sprendimas viešosioms ir asmeninėms šventėms, nes jie pagaminti iš PVC tentinės medžiagos, kuri yra nepralaidi vandeniui, apsaugo nuo vėjo, saulės ir kitų nepatogumų, galinčių kilti gamtoje. Paviljonų medžiaga yra unikali tuo, kad sulaiko šilumą ir šaltį, tokiu būdu, žiemą ten nebus šalta, o vasarą nebus karšta. Paviljonų komplektacija gali būti skirtinga, galima rinktis su permatomais langais, suveriamomis durimis ar net grindimis, kurias mes sumontuosime. Paviljonus galima sujungti tarpusavyje, taip sukuriant norimo dydžio renginio erdvę. Vienos paviljono dalies dydis – 12 x 5 m.

Paviljonų matmenys:
  • 12 x 5 m
  • 12 x 10 m
  • 12 x 15 m
  • 12 x 20 m ir kt.

Palapinių nuoma

Teikiame palapinių nuomos paslaugas įvairaus pobūdžio renginiams. Palapinės ypatingai tinka asmeninėms, individualioms šventės, vestuvėms, gimtadieniams, miesto šventėms, pristatymams, suvažiavimams ir kitiems renginiams, kurie vyksta lauke.

Palapinių atsparumas oro sąlygoms leidžia suteikti didžiausią komfortą renginio dalyviams, kurių nepasieks lietus, vėjas ar saulės spinduliai. Tuo pačiu palapinės leidžia žmonėms greitai patekti į lauką, suteikia laisvės pojūtį.

Palapinių matmenys:
  • 3 x 6 m
  • 3.6 x 3.6 m
  • 3.6 x 7.5 m
  • 3,6 x 11 m ir kt.

Scenos pakylų nuoma

Nuomojame įvairaus dydžio pakylas

Teikiame įvairių pakylų renginiams nuomos paslaugas. Galime pasiūlyti skirtingo dydžio bei aukščio pakylas, nes jos sumontuojamos iš atskirų 2 x 1 m dydžio dalių. Atsižvelgę į renginio specifiką ir mastą, pasiūlysime Jums tinkamiausią pakylos variantą.

Pakylos dažniausiai naudojamos atvirose lauko erdvėse arba didelėse vidaus patalpose. Ant pakylų gali vykti tokie renginiai kaip pristatymai, koncertai, apdovanojimai, miesto šventės ir kiti kultūriniai ar pramoginiai renginiai. Yra galimybė pakyloms sumontuoti tinkamą garso ir apšvietimo įrangos komplektą.

Pakylų scenoms nuoma, pakylos renginiams

Domina

paviljonų, palapinių, pakylų šventėms nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?