Organizuojame renginius

Pilnavertis renginys turi sudominti ir nustebinti. Originalios renginių idėjos ir nuoseklus planavimas garantuoja pilnaverčio renginio pasisekimą. Mes pasiruošę įdėti visas pastangas ir kūrybiškai įgyvendinti Jūsų renginio tikslus.

 

Verslo renginiai

Įmonių verslo renginiai yra neatsiejama sėkmingos rinkodaros strategijos dalis. Organizuojame įmonių renginius: gimtadienius, banketus, konferencijas, pristatymus, renginius lojaliems klientams skatinti ir kt. Verslo renginiai gerina tiek vidinę, tiek išorinę komunikacija, stiprina komandą, motyvuoja siekti geresnių rezultatų, didina lojalumą.

Organizuojame viešuosius renginius

Viešųjų renginių organizavimas gali būti sklandus ir malonus, jeigu tai patikėsite mums. Organizuojame miesto, valstybines šventes, festivalius, koncertus, kalėdinius renginius. Galime pasirūpinti bilietais, technine įranga ir jos aptarnavimu, savivaldybių leidimais ir kt.

 

Asmeninių švenčių organizavimas

Organizuojame asmenines, šeimos šventes, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas, sukaktuves, mokyklų šimtadienius, susitikimus ir kt. Atsižvelgę į šventės pobūdį, pasirūpinsime tinkama asmeninės šventės atmosfera ir geriausiais dalyvių įspūdžiais.

Organizuojame mergvakarius, bernavakarius

Šventės prieš vestuves – mergvakariai ir bernvakariai, yra tarsi paskutinis ikivedybinis audringas vakaras, kuris turi būti originalus ir nestandartinis. Būsimų nuotakų ir jaunikių šventėms sukursime programą, parinksime temą, pramogas, vakarėlio vietą (papuošime ją dekoracijomis) ir kt.

 

Vaikiškų švenčių organizavimas

Šventės vaikams turi sudominti ir nustebinti. Būtent taip galima pritraukti mažųjų dalyvių dėmesį ir sukurti jiems nepakartojamą renginį. Organizuojame įtraukiančius, nuotykių kupinus bei nuotaikingus teminius renginius vaikams. Mes pasirūpinsime visais šventiniais atributais, personažais, pramogomis, gardžiu maistu ir kitais būtiniausiais šaunios vaikų šventės elementais.

Vestuvių organizavimas

Vestuvės – tai nuostabi meilės šventė, kuri mini santuokinio gyvenimo pradžią. Organizuojame ir koordinuojame vestuves, jų eigą. Pagal jaunųjų pageidavimus pasirūpinsime vestuvių programa, vedėjais, fotografais, šventine aplinka ir kt. Dirbame tam, kad geriausi vestuvių įspūdžiai išliktų tiek jauniesiems, tiek svečiams.

Domina

renginio organizavimas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?