Pasirūpinsime koncertų vedėjais, muzikinėmis grupėmis, atlikėjais

 

Pasirūpiname koncertų vedėjais, muzikinėmis grupėmis, atlikėjais

Pasirūpinsime koncertų vedėjais, muzikinėmis grupėmis, atlikėjais. Organizuodami įvairaus pobūdžio šventes ir koncertus, galime pasirūpinti populiariausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų, muzikantų pasirodymais, vedėjais ir aktoriais. Bendradarbiaujame su įvairiais Lietuvos ir užsienio atlikėjais, grupėmis ir didžėjais, todėl galime Jums pasiūlyti platų muzikos žanrų pasirinkimą: nuo populiariosios – iki sunkiosios muzikos, nuo dainuojamosios poezijos – iki alternatyviojo roko.

Turime galimybę surengti G&G Sindikato, Donato Montvydo, Vaido Baumilos, „Pop Ladies“, Edgaro Lubio, Laurio Reinikio, Sauliaus Prūsaičio, „Liūdnų slibinų“, Stepono Januškos, Vytauto Šiškausko, Romo Dambrausko ir daugelio kitų populiarių atlikėjų bei grupių koncertus.

Koncerto vedėjas – labai svarbus pasirinkimas, nuo kurio priklauso renginio kokybė ir išpildymas. Mes galime pasiūlyti Jums profesionalius, charizmatiškus ir žmonių mėgiamus vedėjus, tokius kaip Vitalijų Cololo, Mindaugą Stasiulį, Mantą Stonkų, Inetą Stasiulytę, Justiną Jankevičių, Inga Jankauskaitę ir daugelį kitų.

Atlikėjai, grupės  |  Renginių vedėjai


Plačiau...

Scenos paruošimas koncertui

Teikiame patvarių aliuminio konstrukcijų, pripučiamų ir mobiliųjų scenų nuomos paslaugas. Šios scenos skirtos didelio ir mažesnio masto koncertams, festivaliams, viešosioms šventėms ir kt. Galime pasirūpinti operatorine, apsauginėmis tvorelėmis, apšvietimo, įgarsinimo technika, barjerais, elektros generatoriais ir kita būtiniausia įranga.

 

Scenų paruošimas koncertui

 

Scenos iš aliuminio konstrukcijų

Teikiame įvairių dydžių vienašlaičių ir dvišlaičių scenų nuomos ir montavimo paslaugas. Scena gali būti pilnai individualizuota, t. y. visiškai pritaikyta bet kokiam renginio formatui. Prie scenos gali būti sumontuoti neslystančio paviršiaus laiptai, audiniai, užtikrinantys atlikėjų komfortą esant nepalankioms oro sąlygoms, taip pat įvairūs atitvarai ir barjerai, kontroliuojantys minios srautus ir pasiskirstymą. Parenkame ir montuojame tinkamiausią įgarsinimo ir apšvietimo įrangą.

Pripučiamos scenos

Nuomojame pripučiamas scenas – įvairių dydžių, galimos standartinės ir kriauklės formos. Tokias scenas galima naudoti tiek patalpose, tiek ir lauke, priklausomai nuo renginio pobūdžio. Scenos pastatymas ypač greitas ir patogus – tai trunka apie 15–30 minučių. Lengvai transportuojamos, apsaugančios nuo kritulių, vėjo bei saulės, pripučiamos scenos gali būti naudojamos miesto šventėms, pasirodymams ar koncertams.

Mobilioji scena

Teikiame mobiliųjų scenų nuomos ir montavimo paslaugas. Mobiliosios scenos – tai kompaktiškos scenos, kurios sumontuotos ant automobilio priekabos. Jas galima naudoti mažiems ir dideliems koncertams lauke. Mobiliosioms scenoms galima sumontuoti užsakovo poreikius atitinkančią garso ir apšvietimo techniką, papildomas, tradicinėms scenoms būdingas detales. Mobiliosios scenos yra lengvai transportuojamos, todėl per trumpą laiką gali būti paruoštos keliose vietose.

Sceninės įrangos nuoma

Nuomojame ir montuojame apšvietimo, garso techniką, elektros generatorius, įvairias aliuminio konstrukcijas, atitvarus ir tvoreles, kuriomis galima aptverti renginio teritoriją ir reguliuoti žmonių srautus. Galime pasiūlyti vieno ar dviejų aukštų operatorines, kurios yra neatsiejama kokybiško koncerto dalis. Pasirūpiname visa sklandaus ir saugaus renginio įranga.


Plačiau...

Paveikslelis

Montuojame apšvietimo ir garso aparatūrą koncertams

Plataus profesionalios garso ir apšvietimo įrangos asortimento nuoma ir montavimas. Atsižvelgę į užsakovo pageidavimus, koncerto pobūdį, žanrą, žiūrovų kiekį ir kitus veiksnius, parenkame tinkamiausio galingumo ir parametrų garso bei šviesos techniką.

 

Sumontuojame apšvietimo bei garso aparatūrą koncertams, renginiams

 

Garso įrangos nuoma

Siūlome profesionalų koncertinės garso įrangos aptarnavimą įvairaus pobūdžio koncertams, miesto renginiams ir kt. Nuomojame skirtingo galingumo įgarsinimo techniką: kolonėles, stiprintuvus, mikrofonus, pultus, monitorius ir kt.

Tik tinkamai parinkta ir parengta garso įranga gali kokybiškai atlikti savo funkcijas, padėti vedėjams bei atlikėjams profesionaliai pasirodyti ant scenos. Kokybiška garso technika kuriama koncerto atmosfera paliks gerą įspūdį auditorijai.

Apšvietimo įrangos nuoma

Siūlome profesionalų apšvietimo įrangos aptarnavimą įvairaus dydžio ir žanro koncertams. Nuomojame LED, PAR prožektorius, LED judančias galvas, spalvų keitiklius, lazerines technologijas ir kitą šviesos įrangą.

Įvertinę organizuojamo koncerto temą, žanrą, scenos dydį bei vietą, pasiūlysime geriausią koncerto apšvietimo variantą. Tinkamas koncerto apšvietimas padeda kokybiškai realizuoti renginio idėjas, perteikti atitinkamą atmosfera ir palikti įspūdį žiūrovui.

Paveikslelis

Domina

koncerto organizavimas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?